Vysoká svíčka z včelího vosku 21 cm

Zcela přírodní a nebarvené svíčky vyrobené z včelího vosku (mezistěn) navozují vnitřní klid, pročišťují vzduch, napomáhají při nachlazení a při náročném období dopomáhají k lepšímu spánku. Svíčka je pro nás vyrobena od značky: Ze srdce Elis. 

Skladem
Kód: 66
80 Kč
Kategorie: Produkty

Ze srdce Elis je zapálená holka do zdravé výživy a přírodních svíček. Pochází z včelařské rodiny, kde se přebytečný vosk dál zpracovával, a tak už od dětství zkoušela první domácí tvorbu svíček. Dnes svíčky vyrábí ve větším množství a včelí vosk získává z rodinné včelí farmy v CHKO Český les. Přírodní svíčky jsou vyráběné z mezistěn, které se za správné teploty seříznou na požadovanou velikost a do nich se smotá bavlněný knot. Ruční tvorba nejen svíček je její velkou vášní a koníčkem. 

 

 

Složení: 100% čistý, nebarvený vosk a bavlněný knot 

 

Údaje o svíčce:

- výška 21 cm, šířka 3 cm

- doba hoření cca 7 - 8 hodin (doporučuji před každým zapálením zkrátit knot na 0,5 - 0,7 cm pro ideální plamen svíčky)

-  dodržujte bezpečnostní nařízení a doporučení ohledně užívání svíčky (přibaleno ke svíčce):

Hořící svíčku nenechávejte v blízkosti předmětů, které mohou vzplanout. Mezi hořícími svíčkami (pokud jich bude více) vždy ponechte nejméně

15 cm. Vždy použijte svícen. Před každým zapálením svíčky zkraťte knot na 0,5 cm. Hořící svíčku nikdy nenechte bez dozoru.

Hořící svíčku umístěte mimo dosah dětí a zvířat. 

 

Doplňující informace:

Vosk vlivem tepla a oxidace může měnit barvu - utvoří se na něm slabá šedá barva = (tzn. květ včelího vosku). Je to zcela přirozené a nemá to na užití žádný vliv, stačí svíčku ofouknout fénem na vlasy, vosk se prohřeje a tato vrstva zmizí.

Min. trvanlivost do r. 2025

 

Pro Medu vyrobila: Ze srdce Elis - Eliška Polatová, DiS., Hálkova 1507/50, 301 00, Plzeň 

Facebook: Ze srdce Elis 

 

Zpět do obchodu