Přírodní kosmetika

 

Proč je vhodné používat přírodní a organickou kosmetiku?

 

 

Kůže je největším orgánem lidského těla, přes který se vstřebávají látky až do krevního řečiště, proto je důležité hlídat složení nejen stravy, ale i produktů, které přijdou do kontaktu s naší pokožkou. Naším cílem je vyvíjet ryze přírodní produkty, které budou potěchou pro naše tělo. 

Plně důvěřujeme darům z přírody a v ojedinělých a účinných kombinacích je s láskou přeměňujeme v organickou kosmetiku pro Vás, přitom dbáme na čistotu a původ použitých surovin do našich produktů. 

 

 

MEDU kosmetika je GMO free, tedy bez použití geneticky modifikovaných plodin, při výběru dodavatelů klademe velký důraz na čistotu surovin a bio kvalitu každé z nich. Vybíráme plodiny z co nejbližší vzdálenosti a z ekologicky kontrolovaného zemědělství. Nepoužíváme průmyslově syntetizované chemické látky, veškerá naše kosmetika je tedy organická, bez syntetických barviv a přidané parfemace.

S ohledem na životní prostředí a všechny čtyřnohé tvory, nebyl žádný z našich produktů testován na zvířatech, všechny produkty nejdříve testujeme na nás a na našich blízkých.

Organická kosmetika MEDU je vyráběna ekologickým způsobem, důležitá je pro nás i recyklovatelnost obalů a nízká uhlíková stopa. 

Zpět do obchodu